חנות אונליין

כל היתרונות, במינימום השקעה

בתחילת שנת 2019, מעל 70% מהרכישות בארץ (כמו גם בעולם) מבוצעות דרך המחשב או הסמארטפון – בחנויות אונליין. זה הזמן להגיד את זה – אם אתה לא שם, אתה לא קיים! מי שעוד לא התקדם לחנות אונליין – מהר מאוד ימצא את עצמו "מחוץ למשחק", עם עסק שקשה לתחזק – וכמות הולכת וקטנה של לקוחות.

תשעה מכל עשרה בתי עסק – מחזיקים גם (או רק) חנות אונליין

היום לקוחות כבר מזמן לא ניגשים פיזית לחנות כשהם רוצים לרכוש כל מוצר – החל בתוספי מזון וכלה במכשירי חשמל גדולים וגאדג'טים. חנויות אונליין מציעות שפע של מוצרים, במגוון עצום של מחירים ותנאי רכישה,  ולרוכשים הפוטנציאליים כל שנותר הוא ללחוץ על הכפתור. הצרכנים מבצעים השוואת מחירים בקליק, כאילו טיילו בתוך חמש דקות בכל החנויות הרלוונטיות בארץ – וגם בעולם.

לחנויות פיזיות קשה להתחרות בהיצע כזה – ואם אתם בעלי מלאי או עוסקים בתחום שיש בו מוצרים שאתם יכולים למכור – אם עוד לא חשבתם על הקמת חנות אונליין, אולי הגיע הזמן לשקול בניית חנות אונליין – תגלו, כי מדובר בתהליך לא מורכב וגם לא יקר כמו פעם – המאפשר לכם להציע 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, את כלל המוצרים שלכם לכל לקוח פוטנציאלי, בכל הארץ – ולפעמים אפילו בעולם.

היתרונות של אתר חנות אונליין

על מנת להפוך את העסק שלכם למצליח, כדאי שתתבוננו במבנה העסק דרך עיני הלקוח – ותבדקו כי אתם מציעים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם מענה אטרקטיבי לצרכים שלהם. צורך בסיסי שחשוב שתכירו, הוא נוכחות מקוונת בצורת בניית חנות אונליין.

מעבר להגדלה משמעותית של הלקוחות הפוטנציאליים של אתר חנות אונליין, חשוב לזכור גם את היתרונות בתחזוקה של נכס דיגיטלי כזה – אין צורך באחזקה מורכבת של חנות פיזית, אין סיבה לרכוש או לשכור חנות כזו באלפי שקלים בחודש; אין סיבה להעסיק עובדים ומוכרנים באלפי שקלים נוספים בחודש; ניהול המלאי הופך פשוט, נוח וזול; תפעול החנות כמעט ולא דורש משאבים, כסף או זמן – ולעומת זאת, כל חנות אונליין מציעה ממרכולתה למאות אלפי קונים פוטנציאליים בכל זמן נתון – 24/7.

בניית חנות אונליין – תהליך פשוט שמאפשר תחזוקה נוחה

מערכות חכמות שקיימות בשוק, מציעות בניית חנות אונליין בדיוק על פי הצרכים, המוצרים, וסוג הלקוחות שאתם פונים אליהם. היתרונות של חנות אונליין מועצמים על ידי עיצוב ומיתוג מקצועיים של החנות החדשה שלכם – ובתוך שבועות ספורים, גם אתם יכולים להפוך לבעליה הגאים של חנות אונליין חדישה, מרשימה ומעוצבת – המאפשרת תצוגה ומכירה של כל מוצר שאתם מציעים.

כשאתם מתחילים בתהליך של בניית חנות אונליין, חשוב לתכנן קדימה. הנה שלושה טיפים חשובים לבניית חנות אונליין שתשרת אתכם לאורך זמן רב ללא מאמץ ותוך הגדלה משמעותית של ההכנסות והרווחים מהעסק:

#1  תכננו חנות מזמינה ונעימה למשתמש

עיצוב ידידותי ומזמין ומיתוג העסק שלכם בצורה מושכת, יפתו לקוחות פוטנציאליים לא רק לרכוש בחנות המקוונת שלכם, אלא אף להגדיל את הרכישות בהצעות ומבצעים מפתים, וישווקו את המוצרים שלכם בכל רגע, בכל יום.

#2  אל תוותרו על ממשק נוח

פיתוח כל חנות אונליין מבוצע היום על ממשק משתמש שיאפשר לכם להכניס מוצרים חדשים, לשנות מוצרים קיימים, לנהל מלאי ולקבל התראות על רכישות לטיפול מהיר. וודאו שממשק המשתמש בבניית החנות אונליין שלכם יאפשר לכם תפעול נוח.

#3  קידום החנות בשוק תחרותי

על מנת להשיג יתרון על פני המתחרים שלכם, אתם רוצים לבנות חנות אונליין שתאפשר הוספה של תכנים ותמונות למוצרים שלכם. הקפידו על תכנים שיווקיים ומזמינים והקפידו על אפשרות נוחה לעדכון החנות לטובת שמירה על מיקומים תחרותיים בגוגל.

אנחנו מציעים לך לעבור לדבר האמיתי – בניית חנות אונליין מעוצבת, נוחה לתפעול וידידותית למשתמש – שתקפיץ את פוטנציאל המכירות שלך – ובהשקעה לא גדולה.

אנחנו מציעים לך פתרון מעוצב, מתקדם מבחינה טכנית וידידותי לתחזוקה ועדכונים – חנות מקוונת בדיוק על פי הצרכים שלך!

אז, למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום – ובואו נתחיל בבניית החנות החדשה שלכם אונליין!